WYSYŁKA W 24h | DARMOWA DOSTAWA | 30 NA ZWROT

Kampania Drop AW'21/22

Fotografia: Natalia Żarko

Film: Filip Skrzymowski

Modelki: Agnieszka, Aleksandra, Dominika

Make up: Aleksandra

Stylizacje: You & Your Body oraz czapki od Kopytko

Produkcja: You & Your Body

Kampania powstała w zgodzie z ideą marki i płynie prosto z mojego serca. Jesteśmy tu z miłości do natury, zwierząt i otaczającego nas świata. 

To historia trzech bardzo bliskich sobie kobiet – matki, córek i sióstr. Kobiet pięknych, dojrzałych, odważnych, o odmiennych charakterach i z różnymi historiami.

Opowiada o więziach rodzinnych, bliskości, relacji z naturą, o przebywaniu w towarzystwie tak majestatycznych istot jakimi są konie i niewątpliwie inne zwierzęta.

Bo to co prawdziwe jest piękne.

Let me tell You a story…

Dominika

Kolekcja ponadczasowej bielizny została rozszerzona o ubrania typu homewear. Wszystko co tworzymy ma jedną niepodważalną zasadę – pozwala czuć się swobodnie w każdym ciele i jest bezpieczne dla nas oraz naszej planety.

To produkty bliskie naturze i dobre dla natury. Uszyte z materiałów naturalnych, bezpiecznych, bez substancji toksycznych. Czujemy odpowiedzialność za to co oferujemy. Mówimy o tym z czego, jak i gdzie powstają nasze kolekcje, pokazując wszystkie etapy procesu produkcji.

“Nic nie działa na mnie tak kojąco jak przebywanie na łonie natury. Ta wolność, swoboda, piękno, czystość tak właśnie ją rozumiem. Dlatego też, świadomie mówię nie Fast Fashion, a jako priorytet stawiam sobie dostarczać produkty, które są w zgodzie z naturą.”