misja

Marzymy o tym, żeby świat stał się chociaż trochę lepszym miejscem do życia.

A rozsądne i proekologiczne decyzje zakupowe, które się do tego przyczyniają były czymś oczywistym, co przychodzi z łatwością i przynosi wymierne korzyści dla wszystkich.

Zależy nam aby większa część osób była bardziej świadoma społecznie i środowiskowo zaspokajając przy tym swoją potrzebę komfortu – bez wyrzeczeń. Z tego powodu oferujemy wyłącznie produkty w pełni ekologiczne, wysokiej jakości, z dopracowanymi detalami. Bieliznę idealną dla osób z alergią, do tego delikatną i dzięki temu bardzo przyjazną dla ciała, odznaczającą się kobiecym i zmysłowym designem.

 
jak powstała marka

Pewnego dnia zakładając jeden z moich ulubionych setów wygodnej bielizny, znanej światowej marki pomyślałam … a może tak zrobić swoją bieliznę, która będzie nie tylko wygodna i przyjazna dla skóry …

Kilka intensywnych miesięcy pracy koncepcyjnej i kreatywnej. Poszukiwania odpowiednich materiałów i dodatków. Testowania i weryfikowania czy to co wybraliśmy rzeczywiście nadaje się do produkcji, posiada certyfikaty i wysoką jakość.

Kolejne kilka miesięcy pracy nad prototypami. Testowanie funkcjonalności, jakości i wygody bielizny. Noszenie, pranie i ponownie testowanie, głowienie się co jeszcze ulepszyć aby zapewnić odpowiedni komfort i uzyskać efekt “second skin”, a przy tym zachowując nutę kobiecości.

I tak powstała marka You & Your Body z miłości do natury, zwierząt i otaczającego nas świata. A sama nazwa marki i jej produkty powstały z myślą o komforcie i jakości ale przede wszystkim używaniu materiałów i dodatków, które są tak samo przyjemne dla ciała jak i środowiska.

– Dominika

 
wartości

ŚWIADOMOŚĆ

Zależy nam aby konsument był świadomy swojego wyboru. Mówimy o procesie naszej produkcji, o materiałach i dodatkach. Edukujemy dlaczego stosowane przez nas materiały są dobre dla ciała i jednocześnie zmniejszają negatywny wpływ na środowisko. Pokazujemy w jakich warunkach powstają nasze produkty. Dbamy tak samo o dobro i jakość wybieranych produktów jak i dobro pracowników współtworzących kolekcję.

DOZNANIE 

Dbamy o to by marka zawsze była dla Ciebie pozytywnym doświadczeniem. Na każdym etapie produkcji i ścieżki zakupowej, staramy się zapewnić najlepsze z możliwych rozwiązań na rynku. Każdy element, którego używamy do uszycia naszej bielizny jest osobiście wybierany, a następnie testowany przez pomysłodawczynię marki You & Your Body zanim trafi do sprzedaży.

 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Nie są nam obojętne jakość i środowisko, stąd korzystamy tylko z certyfikowanych materiałów. Stawiamy na współpracę z dostawcami i lokalnymi szwalniami, dla których zrównoważony rozwój nie jest tylko chwytliwym hasłem marketingowym.
Nasze produkty są dostarczane w biodegradowalnych opakowaniach, szyjemy z materiałów naturalnych jak bawełna GOTS i ekologicznych jak Tencel, zmniejszając ślad węglowy jak tylko się da.