WYSYŁKA W 24H | DARMOWA DOSTAWA 📦 | 30 DNI NA ZWROT

misja

Marzymy o tym, żeby świat stał się chociaż trochę lepszym miejscem do życia.

A rozsądne i proekologiczne decyzje zakupowe, które się do tego przyczyniają były czymś oczywistym, co przychodzi z łatwością i przynosi wymierne korzyści dla wszystkich. Zależy nam aby większa część osób była bardziej świadoma społecznie i środowiskowo zaspokajając przy tym swoją potrzebę komfortu – bez wyrzeczeń.

Z tego powodu oferujemy wyłącznie produkty w pełni ekologiczne, wysokiej jakości, z dopracowanymi detalami. Bieliznę idealną dla osób z alergią, do tego delikatną i dzięki temu bardzo przyjazną dla ciała, odznaczającą się kobiecym i zmysłowym designem. Oraz odzież, która idealnie odzwierciedla powiedzenie “less is more”. Wszystkie nasze kolekcje, kierują się funkcjonalnością, wygodą, komfortem i jakością materiału. A ten musi spełniać najważniejszy warunek – posiadać najwyższej rangi, międzynarodowy certyfikat potwierdzający wiarygodność jego ekologiczności.

Projektując kierujemy się kobiecością i zmysłowością, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasze produkty są dla każdej z nas. Bo to one współgrają i dopasowują się do Ciebie.

“Mniej znaczy więcej. W byciu EKO nie chodzi o to aby zrezygnować z nabywania nowych rzeczy, a o to by kupować odpowiedzialnie. Oczywiście najważniejsze jest abyśmy byli świadomi naszych zakupów. Dlatego też, moja marka stawia sobie jako cel bycie odpowiedzialnym, nie tylko na każdym etapie całego procesu tworzenia naszych produktów. Ale przede wszystkim na byciu odpowiedzialnym poprzez maksymalną transparentność i budowanie świadomości. Rozwijamy się i poszerzamy naszą wiedzę aby dostarczać Wam nowatorskie rozwiązania i wiedzę o naszych produktach. Jak powstają, z czego są i dlaczego akurat szyjemy z takiego materiału.”

– Dominika Founder & Owner

wartości

powstanie marki

Pewnego dnia zakładając jeden z moich ulubionych setów wygodnej bielizny, znanej światowej marki pomyślałam… a może tak zrobić swoją bieliznę, która będzie nie tylko wygodna i przyjazna dla skóry…

Kilka intensywnych miesięcy pracy koncepcyjnej i kreatywnej. Poszukiwania odpowiednich materiałów i dodatków. Testowania i weryfikowania, czy to co wybraliśmy rzeczywiście nadaje się do produkcji, posiada certyfikaty i wysoką jakość. Czy to wyobrażenie jakie mam o mojej marce bielizny w duchu EKO, jest możliwe do zrealizowania.

Kolejne kilka miesięcy pracy nad prototypami. Testowanie funkcjonalności, jakości i wygody bielizny. Noszenie, pranie i ponownie testowanie, głowienie się co jeszcze ulepszyć aby zapewnić odpowiedni komfort i uzyskać efekt “second skin”, a przy tym zachowując nutę kobiecości.

I tak powstała marka You & Your Body z miłości do natury, zwierząt i otaczającego nas świata. A sama nazwa marki i jej produkty powstały z myślą o komforcie i jakości ale przede wszystkim używaniu materiałów i dodatków, które są tak samo przyjemne dla ciała jak i środowiska. Przy tworzeniu kolekcji nie było kompromisów. Warunek był jeden – wszystko z czego szyjemy musi być przyjazne dla środowiska jak to tylko możliwe, szyte w miejscach, które dbają o swojego pracownika, pakowane i wysyłane tak aby zmniejszać negatywny wpływ na wycinkę lasów czy zanieczyszczanie naszej planety plastikiem. 

Filtrowanie

Kategoria

Rozmiar

Kolor

Materiał

Cena

Certyfikaty

2021-2022 @ You & Your Body, wszelkie prawa zastrzeżone.